fbpx

Nowy airdrop od KeyBase ma do rozdania największą w historii ilość kryptowaluty Stellar Lumen!

Obecnie jest to około 900 XLM na osobę co daje ok 50$ i tak co miesiąc do wyczerpania zapasów!

Instrukcja krok po kroku aby uzyskać XLM 

1 Zarejestruj się na stronie: https://keybase.io/airdrop

kaybase pliki do pobrNIA APLIKACJI

2. Pobierz aplikację lub skorzystaj z werscji na PC Windows lub MAC

 

 

 

 

3. Zweryfikuj swój numer telefonu na KeyBase. (dostaniesz SMS z kodem)
4. W aplikacji, bądź pliku na komputerze utwórz portfel i 2 paper wallety – Znajdują się one po kliknięciu w pierwszą ikonkę z prawej strony na dole ekranu( Na PC lewy panel 2 od dołu)  Coś na wzór hamburgera
5. Następnie klikając w – Devices   –> Add a device or paper wallet –> > Create a paper wallet (konieczne zapisz słowa!) Print screen  lepiej zachwac na PenDrive osobiście polecam kartkę papieru
6. Ustaw sobie hasło do logowania w zakładce – Your Account
7. Po wykonaniu kroków powyżej przechodzimy do zakładki – Wallet
8. U góry ekranu znajduje się rozwijane menu, klikamy i wybieramy – “join the airdrop” następnie klikamy – “see if you qualify”Pc portfel stelar airdrop
9. Poczekaj na na potwierdzenie zielonymi ptaszkami i klikamy zielony przycisk – “become a lucky airdropee”


10 Jak uda Ci się przejść całość daj znać 

 

 


Tłumaczenie ze strony:

9 września 2019 r

AKTUALIZACJA # 3 8 października : 💖 Dobra wiadomość, wszyscy! Space Drop jest ponownie włączony, a wymagania dotyczące rejestracji są teraz luźniejsze.

W Keybase już pisaliśmy na blogu, dlaczego sieć Stellar jest naszą ulubioną technologią kryptowalut.

  • Transakcje trwają tylko 5 sekund i kosztują mniej niż 1 cent
  • Stellar nie pali gór paliw kopalnych
  • Stellar ma system płatności ścieżkowych dla magicznej konwersji walut i tokenów.

Ostatni punkt jest wyjątkowy. Mam dolary amerykańskie, a ty chcesz japońskiego jena? Nie ma problemu – 5 sekund później wysłałem ci jena na cały świat.

Prezenty

Stellar Development Foundation 15 listopada wysyła 100 milionów lumenów, równo podzielonych między wszystkich kwalifikujących się użytkowników Keybase. Nie ma żadnych zobowiązań; SDF jest organizacją non-profit i chce je rozdawać. Baza klawiszy ułatwia.

Ale to dopiero początek.

SDF spada o 100 milionów więcej 15 grudnia. I znowu miesiąc później.

W sumie dają 2 miliardy lumenów (około 119 milionów dolarów) przy użyciu Keybase w ciągu następnych 20 miesięcy. 15 dnia każdego miesiąca SDF da kolejną partię, równo podzieloną między wszystkich.

Ci, którzy dołączą teraz, będą uczestniczyć co miesiąc do końca. Dzięki temu osoby, które dołączą wcześniej, otrzymają więcej.

Zakwalifikować

Musisz dołączyć do Keybase, która jest bezpłatna i open source. Musisz udowodnić, że jesteś prawdziwym człowiekiem, odbierając SMS-a.

Musisz zweryfikować numer telefonu w kraju, który nie zaatakował nas fałszywymi kontami. Aktualna lista dopuszczalnych krajów to: Australia, Austria, Belgia, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Ekwador, Republika Cypryjska, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gujana Francuska, Niemcy, Grecja, Gujana, Węgry, Irlandia, Włochy, Japonia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Wenezuela .

W razie potrzeby edytujemy tę listę.

Kanada jest wykluczona z powodu naszej niemożności sprawdzenia, czy kanadyjskie numery telefonów nie zostały zakupione na dużą skalę.

Ludzie, którzy już się zakwalifikowali

Jeśli masz już konto Keybase i wydaje się, że jesteś zarejestrowany w portfelu, nie musisz dodawać numeru telefonu. To rozwiązanie numeru telefonu zostało dodane po zakwalifikowaniu się z innych powodów.

Zwróć uwagę, że już 9 września rozdaliśmy 100 milionów lumenów. Kolejna gratka miała być 15 października, ale przesunęliśmy ją z powrotem do 15 listopada z powodu szalonej mieszanki wymagań związanych z ponownym wynalezieniem. Jeśli zakwalifikujesz się do zrzutu, otrzymasz swój Lumen w ciągu kilku dni od 15 listopada.

A co to jest Baza kluczy?

Keybase to darmowa, bezpieczna alternatywa dla Slack, WhatsApp, Telegram i innych aplikacji do czatu. Obsługuje grupy duże i małe, społeczności i zespoły. Wewnątrz Keybase wszystkie czaty są szyfrowane od końca do końca. Wyobraź sobie, że ktoś włamał się na serwery Slacka i ukradł i opublikował wiadomości Twojej firmy lub rodziny? To byłoby katastrofalne. Szyfrowanie Keybase uniemożliwia włamanie do chmury.

Ponieważ Keybase jest oparty na technologii klucza publicznego, może także rozumieć kryptowaluty. Wystarczy więc zainstalować aplikację i zarejestrować się w bezpłatnych Lumenach.

 

żródło: https://keybase.io/airdrop