fbpx

Opinie o mnie to świadectwo mojego podejścia do ludzi

Poniżej na dole strony znajdziesz formularz gdzie będziesz mógł/ła zostawić opinie o współpracy ze mną
w wiadomości zwrotnej poprosze  o podesłanie:

zdjęcia(Nie jest konieczne) 

zgody na publikacje treści + fotografię

Dane personale Imię Nazwisko lub same imię

 Patryk Sadowski

Patryk Sadowski

Autor Bloga

Patryk Sadowski jest osobą doskonale zorganizowaną. Łatwo nawiązuje kontakty i posiada przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie jej przez klientów, jak i współpracowników. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, czym szybko zjednuje sobie ludzi.

Michał Tucznio

Jedyna osoba której mogę zaufać w 100%.

Patryk jest osobą zdecydowanie najlepszą w tym co robi, znajduję nawet swój cenny czas, żeby komuś pomóc bezinnteresownie! To jest bardzo szczere z Jego strony I za to jestem mu bardzo wdzieczna, pomógł mi nie raz!! Mówią ,,Jak Cię widzą tak Cię piszą,, zawsze uśmiechnięty, gotowy do działania, pomocny I lojalny przedewszystkim, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych I zawsze da człowiekowi chęci, że się da, kiedyś miałam problem z pewnym projektem I tak go znalazłam na yt. Napisałam odrazu na jego facebooka, odpisał odrazu, I mój problem został rozwiazany w 3minuty. Od tego czasu minął dobry ponad rok! A on mi pomaga do dziś I uczy nowych możliwości, wbijajcie na jego youtube bo daje naprawde dobre przekazy związane z zarabianiem przez internet A także różnymi ciekawostkami z życia wzięte które dają czlowiekowi inne myślenie I motywację. To człowiek który kocha to co robi.
Patryk!! Jesteś najlepszy 🙂

Ola

Praca z Patrykiem jest fascynująca.

Potrafi pomoc nawet najmniej doświadczonej osobie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy oraz polecam wszystkim ! Posiada ogromny bagaż wiedzy w tym co robi.

Grzegorz Grabowski

Pan Patryk jest pozytywną osobą o miłym podejściu do drugiego człowieka, a jednocześnie pasjonatą nowych technologii. Tym, co go wyróżnia, jest szczerość i autentyczność, zaangażowanie, cierpliwość i duża wiedza. Dziękuję za pomoc. 🙂

Anna

Patryk to bardzo pomocna osoba. Zwróciłam się z problemem i szybko otrzymałam odpowiedź. Patryk pomógł mi rozwiązać problem, poświęcił swój czas mimo późnej nocnej pory. Bardzo miły i cierpliwy człowiek. Polecam!!!

Agata Makowska

Jako  jedyny zdecydował  pomóc mi od początku do końca .
Otrzymałam pełną informację.
Bardzo przyjazny ,miły człowiek.
Duża wiedza na temat tego co robi .
Pozdrawiam Eliza

Eliza

Bardzo pozytywna osoba, z dużą wiedzą. szybka, konretnia pomoc z strony Pana Patryka. Jak najbardziej polecam!

Kamil Trzcinski

Zostaw Opinie

2 + 13 =