fbpx

Czym jest Cashback?

 

W drodze wyjaśnienia aby wiedzieć o co chodzi samo pojęcie cashback, powinno być nam znane  ale tak szybkim skrótem myślowym… kiedy płacimy za zakup karta płatniczą sklep korzysta z banku i i umowy prowizyjnej za obsługę co odpowiedni % z zakupu kosztuje lub ustalona cenę itd.
Sklepy w obecnych czasach stosują programy partnerskie aby np 2-5% z wydanych pieniędzy gromadzić na platformie i wypłacić kiedy zgromadzimy odpowiednią ilość, odpowiednik np punków w sklepach spożywczych/galeriach.

 

Jak skorzystać z cashback w ai marketing

 

Jest kilka sposobów aby skorzystać ze zwrotu  z zakupów przykłady poniżej :

 

warunki i ograniczenia w ai marketing cashback

ten sposób nie wymaga inwestycji od nas w platformę, jedyne co trzeba zrobić to wybrać sklep ze strony https://ai.marketing/user/pl/cashback-shopping
wejść przez podany link (wcześniej warto wyczyścić pliki cookies z przeglądarki)  dokonać zakupu a cashback powinien naliczyć się na naszym koncie.
przykłady sklepów poniżej m.in. takie platformy jak G2A, Cyfrowy Polsat czy Udemy

 

udemy

cyfrowy polsat

casback lista firm ai marketing

Drugi inwestycyjny sposób to casback za zakupy innych. Dokładniej opisane jest na stronie o projekcie
przykłady naliczeń z takiej inwestycji poniżej a czas zaksięgowania sięga w widełkach 22-66 dni:

 

decahtlon lenovo

cashback philips

Więcej o Ai Marketing

 

 

W skrócie pod tym linkiem znajdziesz prezentacje  i bon na 50$ aby przetestować platformę inwestycyjną

 

Wpis nie ma charakteru namawiania do inwestowania swoich pieniędzy w jakąkolwiek kryptowalutę, portfel czy inny projekt. Blog i wszelkie treści na nim zawarte mają charakter informacyjny. Nie jestem doradcą finansowym i nikogo nie namawiam do jakichkolwiek inwestycji. Każdy podejmuje swoje decyzje i jak w każdej inwestycji każdy ponosi ryzyko z nią związaną. Nie ponoszę odpowiedzialności za czyjeś decyzje. Decyduj świadomie o swoich finansach