fbpx

Spotkanie Kierownictwa i Liderów Zespołów 21 grudnia 2021 r.

Przedstawiciel zarządzania AI.Marketing i Liderzy zespołów spotkali się we wtorek, 21 grudnia 2021 r.

 

Główne punkty spotkania były następujące:

 

  1. Firma podjęła decyzję o przesunięciu Konferencji Cashback 2022 o 6 miesięcy do czerwca 2022 roku. Nie liczymy na to, że konferencja odbędzie się w pozytywny sposób biorąc pod uwagę istniejące problemy na platformie takie jak praca nad sprzedażą Cache (nie trafić agregatorów z szaloną liczbą zapytań), problemami z wypłatą cashbacku oraz długotrwałymi pracami technicznymi i opóźnieniami w uruchomieniu kampanii reklamowych nie liczymy na to, że konferencja przebiegnie pozytywnie.

 

47 Zakwalifikowanych Liderów i 13 szczęśliwych zwycięzców loterii zachowa swoje miejsca na konferencji. Aukcje odbędą się na 50 osób, a 50 osób zostanie wyłonionych na podstawie wyników dodatkowych kwalifikacji.

 

  1. Kampanie reklamowe są uruchamiane z opóźnieniem (16 dni), ponieważ część zasobów działu marketingu intensywnie pracuje nad weryfikacją wszystkich kont cashback. Dodatkowo musimy całkowicie zaprzestać uruchamiania kampanii, aby wprowadzić pewne zmiany, aby móc wysyłać do INB informacje o dochodach partnerów. Procesy są już uruchomione i przetwarzamy około 2 dni każdego dnia.

 

  1. Oszuści, którzy oferują „dodatkowe bonusy” lub „w celu przyspieszenia wypłaty”, jeśli wyślesz im pieniądze do określonego portfela, stali się znacznie bardziej aktywni. Prosimy o ostrożność. Wszystkie oficjalne informacje są równomiernie dystrybuowane do wszystkich użytkowników na czacie przywództwa i w grupie dyskusyjnej.

 

Przykład:

https://prnt.sc/23wdrxk

 

  1. Wciąż trwają prace związane z optymalizacją baz danych i CASHE. Uruchamiamy skrypty na. Strona internetowa może być w tym czasie przeciążona. Jeśli widzisz „0” na swoich saldach lub strona internetowa nie odpowiada lub są inne oznaki, że strona działa wolno, nie zaczynaj w tym czasie przeskakiwać z sekcji do sekcji, nie dokonuj przelewów, aktywuj certyfikat lub zbieraj bonusy INB .
  2. Nie obrażaj operatorów Support Service, jeśli nie jesteś zadowolony z ich odpowiedzi. Nie mogą zmienić decyzji kierownictwa i tylko starają się ci pomóc. Wszystkie konta użytkowników, które obrażają operatorów, są blokowane bez prawa do odzyskania. Proszę zwrócić na to uwagę zespołów. Zablokowani użytkownicy mogą swobodnie postępować zgodnie z pkt. 16 Regulaminu

 

  1. Firma planuje wyłączyć wypłaty w dniu 23 grudnia 2021 roku, aby rozpocząć zwrot nieprzetworzonych wypłat na konta. Proces wygląda następująco:

 

1) Kompletna gotówka

2) Wyłącz wypłaty

3) Zwrot nieprzetworzonych wypłat

4) Otwarte wypłaty

 

Punkty 1 i 3 są przerabiane w tym samym czasie. Punkt 2 planowany jest na czwartek. Następnie dojdziemy do punktu 4.

 

Przedstawiciel firmy udzielił szczegółowych odpowiedzi na pozostałe pytania, które padły podczas odprawy przez Liderów zespołów. Zalecamy skontaktowanie się z Team Liderami, aby dowiedzieć się więcej na tematy poruszane na odprawie.

 

Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek 4 stycznia 2022 roku.

źródło i oficjalne informacje na kanale telegram https://t.me/ai_marketing_news

powyższe informacje są tłumaczeniem z kanału telegram
jeśli interesujesz się tym projektem sprawdź ten wpis Prezentacja